29
září
2014

Fotogalerie / Konica Minolta – Formica Open House 2014

pondělí, 29 září 2014
Fotogalerie / Konica Minolta – Formica Open House 2014

Jako již tradičně i letošní rok pořádala ve svém sídle v Čestlicích společnost FORMICA CZ „Open House“. Cílem této akce, bylo ukázat polygrafickému trhu nejnovější technologie a trendy v oblasti zpracování tiskovin. K vidění bylo mnoho technologií od řady světových výrobců, které FORMICA CZ zastupuje, jako například Duplo, Smyth, Multigraf, MBO a další.

Aby byla ukázka zpracování tiskovin kompletní, pozvala si společnost FORMICA CZ i partnera z oblasti digitálního tisku a tím byla letos společnost Konica Minolta. Obě společnosti tak mohly prezentovat všem návštěvníkům kompletní výrobu finálních produktů.

Tentokrát si FORMICA CZ pro návštěvníky Open House připravila i několik překvapení. To, že se společnost FORMICA CZ rozhodla naplno vstoupit i na trh použitých dokončovacích zařízení, prokázala mimo jiné i tím, že letos otevřela i druhou výstavní halu, kde bylo vystaveno přes 20 použitých zařízení. K vidění byly například skládací zařízení MBO, laminovací stroje, fóliovačky či zařízení na vazbu V1 a V2 a mnoho jiných.

Zřejmě největším překvapením pro návštěvníky však bylo uvedení nového SW na tvorbu a zpracování fotoproduktů - touch4print, jenž představila společnost FORMICA CZ hned první den výstavy. Dle slov jednatele společnosti Jiřího Bejčka je to pouze další logický a důležitý krok, posouvající společnost k novým možnostem, které současný trh nabízí.

Celkovou atmosféru doplňoval rovněž příjemný catering, který po celou dobu nabízel pro všechny účastníky občerstvení z grilu. Během těchto tří dnů, tak mohli návštěvníci, jichž bylo více než 100, vidět celkem 36 zařízení, od více než 15 světových výrobců, nabízejících nekonečné možnosti řešení v oblasti zpracování tiskovin.

web foto 03 

web foto 04

web foto 05

web foto 06

web foto 07

web foto 08

web foto 09

web foto 10

web foto 11

web foto 12