12
červen
2017

Svět knižní vazby

pátek, 16 červen 2017 - sobota, 17 červen 2017
Svět knižní vazby

Letos se již počtvrté konají v červnu ve dnech 16.6. a 17.6. 2017 v Hamburku „Dny knižní vazby“. Představíme vám zde zcela nové stroje a technologie z tohoto oboru. Včetně adhezivního pojiva PräziBind, s nímž lze vyrobit vazbu „naplocho“ i v malých sériích. Pracuje na principu „Ribler“ a budete opravdu překvapeni! Máme také náš nový lis z kategorie „entry level“, určený pro zájemce začínající v oboru. Model PräForm XS je prezentován poprvé na veřejnosti. Modely XS (mj PräGnant XS) jsou určeny pro výrobu všude tam, kde je nedostatek místa. Máme také zcela novou technologii PräziGard pro lepení šitých knižních bloků.

Dále vám na akci ukážeme nové a zajímavé materiály pro výrobu knih se zaměřením na nové postupy. Můžete získat také fotografie o historii knižní vazby pořízené v našem „studiu“ a vzít si poukázku z novém katalogu na váš další on-line nákup!
Je zajištěno celodenní občerstvení, rezervováno parkoviště a zařízena kyvadlová doprava na místo akce.

Co vše můžete očekávat:

  • Prezentace nových materiálů na lepenou vazbu PräziBind XS a nové deskovačky Press PräForm XS a nová lepička knižních bloků PräziGard
  • Prezentace kompletní nabídky technologií pro knižní vazbu Schmedt v knižním Academy předváděcím centru.
  • Získáte zkušenosti o nových materiálech a výrobě knižní vazby
  • Navštivte a projděte si sklad Schmedt a vyberte si hned z kompletní nabídky strojů pro knihařské řemeslo s kupónem na 10% slevu na cokoli.
  • Probíhat budou přednášky o lepidlech (Jens Giering / PLANATOL), technologii Lay (pánové Franz J. Landen / Ribler), nové postupy ve zpracování digitálního tisku (Matthias Achorner / Ricoh) a způsoby a trendy v oblasti digitálního tisku (Sven Bartels / Paper Union).
  • Workshopy o výrobě barevných papírů (Susanne Krause), papírenství (Martinus Janssen) a problémy při dalším zpracování (Karen Begemann a Elke Schnee / BDBI).
  • ZDARMA: získejte historické fotografie z našeho studia a také kupony pro náš nový nabídkový katalog a váš další on-line nákup.
  • Užijte si pracovní snídani v Barista-Mobil a rustikální stravování v rustikálním návštěvnickém stanu.

Pokud se chcete na akci registrovat, nebo máte zájem o další informace o knižní vazbě nebo strojích, kontaktujte nás nebo se zaregistrujte přímo na tomto odkazu REGISTRACE (http://www.schmedt.com/de-DE/Anmeldung)