Finanční analytik

financni-analytik

Velkou výhodou společnosti FORMICA CZ je servis finančního analytika. Touto službou Vám nabízím fundovanou podporu při hledání nejvhodnějšího modelu financování při rozšiřování Vašeho strojového parku. Díky detailní znalosti trhu a dostupných finančních produktů jsme schopni optimalizovat podmínky Vašeho leasingu nebo úvěru tak, aby pro Vás byly co nejvýhodnější a ušité na míru Vašim potřebám.

Skvělá cena

calculatorVše, co děláme, se snažíme dělat efektivně. Neustále hledáme nové způsoby, jak snížit režijní náklady, a také díky investicím do moderního zařízení jsme schopni dělat svou práci stále levněji.

Navíc získáváme, vzhledem k velkým objemům a důsledné platební morálce, výrazné slevy při nákupu technologií a materiálů. To vše přispívá k tomu, že Vám můžeme, nabídnou skvělou technologii za výhodou cenu.

Efektivita řešení

Pozor na čistě teoretická řešení! To byla slova, která nám na cestu za technologiemi přidal hlavní finanční analytik. Nejsou důležité tabulkové ukazatele, vždy si spočteme, kolik přesně každý klient při jednotlivých řešeních ušetří na měsíčním provozu zařízení. Tato slova jsem si mnohokrát později vybavil. Několikrát jsem byl účastníkem vášnivé a nadšené debaty. Řada na první pohled nádherných řešení neuspěla po prostém porovnání efektivity. Řada řešení, o kterých na výstavách uslyšíte samé superlativy, stojí více, než dokáží po dobu své životnosti uspořit nákladů. Někdy jsme s těžkým srdcem opouštěli řešení, které se nám velmi líbilo, ale které nemůžeme svým klientům doporučit právě pro malou efektivitu, vždy jsme se orientovali na řešení, která mají svou návratnost. Taková řešení, která vrátí počáteční investici a klientovi ušetří. Za naším doporučením vždy vedle technického pohledu bude také pohled ekonoma. Co jiného čekat od nás.

Jedinečná možnost

Detailní řešení tohoto programu se okamžitě stalo přísně střeženým tajemstvím společnosti. Tento program nám umožní zlevnit splátky našich zařízení nevídaným způsobem. U menších strojů klesla splátka o polovinu. Ve Formice máme pro své klienty zcela jedinečnou možnost která nemá v ČR obdoby.