Systémy garance

systemy-garance

Každý zákazník má možnost si zvolit Systém garance. Naše servisní nabídka začíná technickým poradenstvím, přes poskytování servisních služeb, až po logistiku zajišťující originální náhradní díly všech značek z naší nabídky. Každý nově nainstalovaný stroj má záruční dobu. Dobu záruční lhůty si už dnes může zákazník zvolit sám.

Nabízíme

SYSTÉM GARANCE 12

Klasická záruční doba dle obchodního zákoníku 12 měsíců, při které zákazník může plně využívat technický servis zdarma. Včetně cestovních nákladů spojených s výjezdem technika a originálních náhradních dílů.

SYSTÉM GARANCE 24

Záruční doba 24 měsíců, u které platí stejné podmínky jako u Systému garance 12. K získání této prodloužené záruční lhůty je zapotřebí pravidelná odborná kontrola stroje technikem společnosti FORMICA CZ, v intervalech 6., 13. a 20. měsíci od instalace stroje. Tato kontrola je zpoplatněna. SYSTÉM GARANCE 24 je vhodný program pro klienty s větším vytížením provozu, kteří potřebují mít jistotu skvělého stvau stroje a vyhnout se tak případným prostojům.

SYSTÉM GARANCE 36

Záruční doba 36 měsíců, to je program pro vícesměnný provoz, který zaručuje plynulý chod stroje a Váš zákazník se na Vás opravdu může spolehnout. Předpokladem této špičkové péče je pravidelná zpoplatněná odborná kontrola technikem společnosti FORMICA CZ, a sice v intervalech 8., 16., 24. a 32. měsíci od instalace stroje. Tímto programem získáváte kompletní servis po dobu 36 měsíců zdarma. Pravidelnou údržbou si Váš stroj zachovává trvalou vysokou kvalitu produkce a hodnotu pro případný odkup.