Sáhněte si na kvalitu

Připravujeme !

Systémy garance

systemy-garance

Každý zákazník má možnost si zvolit Systém garance. Naše servisní nabídka začíná technickým poradenstvím, přes poskytování servisních služeb, až po logistiku zajišťující originální náhradní díly všech značek z naší nabídky. Každý nově nainstalovaný stroj má záruční dobu. Dobu záruční lhůty si už dnes může zákazník zvolit sám.

Nabízíme

SYSTÉM GARANCE 12

Klasická záruční doba dle obchodního zákoníku 12 měsíců, při které zákazník může plně využívat technický servis zdarma. Včetně cestovních nákladů spojených s výjezdem technika a originálních náhradních dílů.

SYSTÉM GARANCE 24

Záruční doba 24 měsíců, u které platí stejné podmínky jako u Systému garance 12. K získání této prodloužené záruční lhůty je zapotřebí pravidelná odborná kontrola stroje technikem společnosti FORMICA CZ, v intervalech 6., 13. a 20. měsíci od instalace stroje. Tato kontrola je zpoplatněna. SYSTÉM GARANCE 24 je vhodný program pro klienty s větším vytížením provozu, kteří potřebují mít jistotu skvělého stvau stroje a vyhnout se tak případným prostojům.

SYSTÉM GARANCE 36

Záruční doba 36 měsíců, to je program pro vícesměnný provoz, který zaručuje plynulý chod stroje a Váš zákazník se na Vás opravdu může spolehnout. Předpokladem této špičkové péče je pravidelná zpoplatněná odborná kontrola technikem společnosti FORMICA CZ, a sice v intervalech 8., 16., 24. a 32. měsíci od instalace stroje. Tímto programem získáváte kompletní servis po dobu 36 měsíců zdarma. Pravidelnou údržbou si Váš stroj zachovává trvalou vysokou kvalitu produkce a hodnotu pro případný odkup.

Hot-Line

Řešení problémů:

  • Zkuste sami najít řešení v naší databázi známých problémů, kterou najdete na našich webových stránkách.
  • Pokud se vám nepodaří najít řešení, volejte naši HOT-LINE +420 777 060 639 (vždy za cenu místního hovoru).
  • HOT-LINE je určena pro hlášení technických požadavků, požadavků na nákup techniky a pro objednávání služeb.

Provozní doba pondělí PO – PÁ 16:00 – 22:00 | SO – NE 8:00 – 20:00

Oceníme, když si před voláním na HOT-LINE připravíte tyto body:

  • Jméno firmy
  • Popis problému - tak aby technik pochopil problém a mohl se pokusit jej reprodukovat
  • HOT-LINE je určena pro zákazníky kteří mají uzavřenu platnou servisní smlouvu

Jaký je postup?

  • uživatel zavolá hotline a popíše přesně problém (pro komunikaci lze též použít e-mail technické podpory Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!) poskytne potřebné údaje a soubory
  • náš technik přijme hlášení a pracuje na co nejrychlejšim vyřešení zapíše hlášení do sytému a zahájí řešení problému
  • informuje zákazníka o průběhu řešení.

Finanční analytik

financni-analytik

Velkou výhodou společnosti FORMICA CZ je servis finančního analytika. Touto službou Vám nabízím fundovanou podporu při hledání nejvhodnějšího modelu financování při rozšiřování Vašeho strojového parku. Díky detailní znalosti trhu a dostupných finančních produktů jsme schopni optimalizovat podmínky Vašeho leasingu nebo úvěru tak, aby pro Vás byly co nejvýhodnější a ušité na míru Vašim potřebám.

Skvělá cena

calculatorVše, co děláme, se snažíme dělat efektivně. Neustále hledáme nové způsoby, jak snížit režijní náklady, a také díky investicím do moderního zařízení jsme schopni dělat svou práci stále levněji.

Navíc získáváme, vzhledem k velkým objemům a důsledné platební morálce, výrazné slevy při nákupu technologií a materiálů. To vše přispívá k tomu, že Vám můžeme, nabídnou skvělou technologii za výhodou cenu.

Efektivita řešení

Pozor na čistě teoretická řešení! To byla slova, která nám na cestu za technologiemi přidal hlavní finanční analytik. Nejsou důležité tabulkové ukazatele, vždy si spočteme, kolik přesně každý klient při jednotlivých řešeních ušetří na měsíčním provozu zařízení. Tato slova jsem si mnohokrát později vybavil. Několikrát jsem byl účastníkem vášnivé a nadšené debaty. Řada na první pohled nádherných řešení neuspěla po prostém porovnání efektivity. Řada řešení, o kterých na výstavách uslyšíte samé superlativy, stojí více, než dokáží po dobu své životnosti uspořit nákladů. Někdy jsme s těžkým srdcem opouštěli řešení, které se nám velmi líbilo, ale které nemůžeme svým klientům doporučit právě pro malou efektivitu, vždy jsme se orientovali na řešení, která mají svou návratnost. Taková řešení, která vrátí počáteční investici a klientovi ušetří. Za naším doporučením vždy vedle technického pohledu bude také pohled ekonoma. Co jiného čekat od nás.

Jedinečná možnost

Detailní řešení tohoto programu se okamžitě stalo přísně střeženým tajemstvím společnosti. Tento program nám umožní zlevnit splátky našich zařízení nevídaným způsobem. U menších strojů klesla splátka o polovinu. Ve Formice máme pro své klienty zcela jedinečnou možnost která nemá v ČR obdoby.

 

Náhradní díly

Připravujeme !