O nás

O NÁS

Společnost FORMICA CZ s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem v oblasti dodávky dokončovacích technologií. Naše zkušenosti a znalosti z oblasti výrobních procesů z nás činí nejen dodavatele, ale také cenného konzultanta, který vám pomůže dosáhnout optimálních výsledků ve vaší výrobě. Na náš tým se můžete spolehnout, protože prakticky každý z nás má mnohaleté zkušenosti v oblasti polygrafie, o které se ochotně dělíme s našimi obchodními partnery.

Aktuálně zastupujeme více než 30 světových výrobců dokončovacích technologií, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum kvalitních řešení přizpůsobených vašim konkrétním potřebám. Naše celosvětová síť partnerů zahrnuje renomované značky, a to nejen v oblasti dokončovacích, ale i tiskových technologií.

Díky našemu širokému portfoliu produktů jsme schopni vybavit jak malé a střední tiskárny, tak i největší automatizované provozy. Ať už hledáte technologie pro jednoduché tiskové úlohy nebo pokročilé automatizované linky, u nás najdete vše, co potřebujete pro efektivní a kvalitní výrobu. Navštivte naše stránky a objevte, jak vám můžeme pomoci dosáhnout nových úrovní efektivity a kvality ve vašem podnikání. S FORMICA CZ máte jistotu, že pracujete s těmi nejlepšími na trhu.