Theme Days 2021

Po úspěšné první akci Postpress Alliance v listopadu 2020 je pro vás připravena další akce. Od 8. do 11. června 2021 představí společnosti baumannperfecta, H + H a MBOPostpress Solutions, poslední novinky ze světa řezání a skládání.


Kombinace virtuální show a živé prezentace


V červnu bude pravděpodobně stále komplikované cestovat a osobně navštívit společnosti v jejich democentrech. „Tematické dny“ Postpress Alliance proto probíhají ve stejném formátu jako „Alianční dny“ loni v listopadu. To znamená, že každý, kdo má zájem, se může rozhlédnout po virtuální výstavní platformě www.postpressalliance.coma sám se seznámit s konkrétními exponáty aliančních partnerů.

 

Kromě toho existuje také možnost rezervovat si na platformě jednotlivé „živé demo schůzky“. Během těchto ukázek probíhá přenos videa v reálném čase v showroomech společností Baumann Maschinenbau Solms, H + H a MBO. Odborníci z aliance Postpress představí veškeré technologie návštěvníkům individuálně. Dotazy lze pokládat samozřejmě kdykoliv během živé ukázky, jako byste byli osobně přítomni.

 

Pokud dáváte přednost osobní ukázce v našich showroomech, kontaktujte nás. Najdeme řešení pochopitelně v rámci současných předpisů Covid.O Postpress Allianci

 

Postpress Alliance je svazkem společností Baumann Maschinenbau Solms, Bograma, H + H, Hohner Maschinenbau, MBO Postpress Solutions, Perfecta a Wohlenberg.

 

Výrobci strojů v oblasti dokončování se spojili ve volné asociaci, aby svým zákazníkům nabídli rozsáhlou a rozmanitou škálu zařízení a technologií pro postpress. Koncentrované know-how spolu se středně velkým, rychlým a na zákazníka orientovaným přístupem - to je zkratka pro Postpress Alliance.

 

Alianční dny 2021, kterých se zúčastní všech šest partnerských společností, jsou plánovány na listopad tohoto roku.Tématické dny „řezání a skládání“ - THE VIRTUAL EXPERIENCE 08.06.-11.06.2021Zcela automatický systém střásání a řezání pro komerční tisk

Poté, co společnost baumannperfecta představila během Alliance Days 2020 první plně automatický střásací a řezací systém na světě jako upgrade pro výrobu průmyslových štítků, nyní následuje upgrade pro komerční tiskárny. Při výrobě etiket se zpracovávají normálně homogenní rastrové tvary a archy se rozřezávají na pásy pro následné zpracování. S tímto novým vývojem lze hotové konečné výrobky plně automaticky řezat, včetně prokládaných víceproduktových listů. Kromě toho nyní robot přebírá skladování a odebírání dílčích stohů a přenos hotových, nařezaných stohů do vykládače.

V kombinaci s vertikálním vyrovnávacím zásobníkem pro dílčí stohy je zde opět základním komponentem tohoto modulárního systému nový vývoj BASA a integrovaný robotický řezací systém BASS.

Krátké přestavby ve vícekapsovém segmentu

H + H rozpoutává zcela novou dimenzi skládání ve vícekapsovém segmentu prostřednictvím zařízení M9. Implementace s až 24 automatickými kapsami a automatickými skládacími válci umožňuje zkrácení doby nastavení z několika hodin na několik minut; až o 95 % v závislosti na typu skládání a typu aplikace. Tím je zajištěna maximálně rychlá návratnost zařízení. M9 představuje revoluci ve vašem způsobu výroby příbalových letáků, návodů k obsluze a informačních letáků. Kromě M9 představí H + H navíc koncept malého skládacího stroje S45.
Autonomní výroba se změnou složek

Vrcholem MBO je autonomní výroba se změnou složek. Pokud chcete vědět víc, musíte být trpěliví o něco déle. Dnes toho můžeme odhalit jen tolik: MBO představuje zcela novou součást stroje, která dosud na trhu neexistovala a která představuje milník na cestě k plně automatickému dokončování. Kromě tohoto představí MBO rychlé nastavení u K8, skládání v malých formátech u T50 a v případě T800.1 osvědčený kapsový skládací stroj.